O nás Olomoucké digitální studio Orbinet s.r.o.

Jsme tady pro vás již 20 let. Naše služby nabízíme od roku 2000 pod hlavičkou živnostenského oprávnění na jméno Radim Križan. Firma Orbinet s.r.o. byla založena později v roce 2015. Již od počátku vzniku živnostenského oprávnění se specializujeme na vývoj a tvorbu on-line prezentací, e-shopů a služeb s tím spojených.

Nabízíme profesionální služby v oblasti tvorby internetových stránek, webdesignu, programování e-shopů a jiných on-line aplikací. Internetové prezentace vyrábíme na klíč včetně využití našeho grafického studia a webhostingových služeb.

Zajišťujeme kompletní SEO včetně analýz klíčových slov a poskytujeme efektivní online marketingové služby. Zařídíme poutavý copywriting, SEO články, funkční reklamu na Googlu, Seznamu i sociálních sítích.

Zakládáme si na osobním přístupu a nadstandardním servisu. Vyjdeme vstříc nejvyšším nárokům na moderní, funkční a stylová webová řešení s ohledem na vaše individuální přání.

Působíme především v Olomouckém kraji, ale naši zákazníci si nás našli po celé České Republice a někteří i v zahraničí. Mezi naše stálé klienty patří velké společnosti, menší rodinné firmy i drobní živnostníci. Úzce spolupracujeme s dalšími profesionály v oboru, aby váš projekt dosáhl vytyčených cílů a stal se efektivním zdrojem nových návštěv, zákazníků a objednávek.

Náš tým tvoří sehraní odborníci, kteří ručí za kvalitu a funkčnost našich řešení i v případě delšího časového horizontu.

Mluví za nás dlouholetá praxe, spokojení zákazníci a propracované know-how, díky kterému poskytujeme efektivní řešení na míru.

Máte konkrétní požadavky nebo zájem o konzultaci? Kontaktujte nás. Rádi vás vyslechneme, vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a připravíme návrh projektu na míru.

Radim Križan
JEDNATEL SPOLEČNOSTI

Radim Križan

„Věříme v osobní přístup a profesionální jednání. Vytváříme moderní a funkční webová řešení s individuálním přihlédnutím ke všem vašim nárokům a přáním."

Webdesign a tvorba webů

Vytváříme kreativní a profesionální webdesign dle vašich požadavků a nároků cílové skupiny. Nabízíme komplexní řešení nových internetových stránek, ale zvládneme i redesign a úpravy vašeho stávajícího webu.

E-shopy a e-commerce

Připravíme vám moderní, spolehlivou a efektivní platformu pro obchodování na internetu. Intuitivně nastavíme veškeré funkce obchodu, aby se dal celý systém snadno ovládat a mohl průběžně růst s vaším podnikáním.

On-line aplikace a katalogy

Vytvoříme vám cokoliv co potřebujete mít on-line. Od firemních katalogů, evidenčních systémů, konfigurátorů až po obsáhlé a složité intranetové systémy.

Originální grafika

Díky vlatnímu grafickému studiu vám připravíme návrh osobité firemní identity, e-shopu či webu s přihlédnutím ke všem vašim individuálním přáním. Navrhneme loga, vizitky, katalogy i reklamní letáky.

SEO

Vyřešíme kompletní SEO internetových stránek a e-shopů včetně off page faktorů i analýz klíčových slov. Vašemu webu zařídíme výhodnější pozice ve vyhledávačích, zvýšíme jeho návštěvnost a detailně zanalyzujeme pohyby zákazníků.

Marketing

Poskytneme vám profesionální on-line marketingové služby. Zajistíme efektivní PPC reklamy na Googlu, Seznamu, Facebooku nebo Instagramu. Vytvoříme čtivé a poutavé texty na váš firemní web i blog včetně optimalizace klíčových slov.

Milníky naší společnosti

2000
2003
2005
2007
2011
2015
2017
2019
2020
 • Registrace živnostenského oprávnění Radim Križan
 • Vytvoření prvního redakčního systému v čistém PHP
 • První klienti (Fakultní nemocnice Hradec Králové, Enselad spol. s r.o., Dřevopar s.r.o., Sigmareal s.r.o., Balustrády Stojaspal, GMC s.r.o.)
 • Stěhování do kancelářských prostor na ulici Šantova Olomouc
 • První zaměstnanec
 • Stěhování do kancelářských prostor na ulici Kosmonautů Olomouc
 • Převedení a rozšíření redakčního systému na OOP
 • Rozšíření kancelářských prostor na ulici Kosmonautů
 • Vznik firmy Orbinet s.r.o.
 • Spuštění nového redakčního systému postaveného na Nette Frameworku
 • Stěhování do nových prostor na ulici Ibsenova
 • Započetí prací na novém redakčním systému postaveného na Frameworku Symfony
 • Oslava 20 výročí založení firmy / podnikání

Řekli o nás

Přečtěte si názory, vyjádření a poděkování našich klientů a jejich zákazníků.

Karla Růžičková

Club Vital

Vy mě dokážete rozesmát :)) Vždy vidíte o krok dopředu, já přijdu s nějakým nejasným nápadem a vy z toho uděláte x dalších možností, už teď jsem jako v jiříkově vidění kolik se mi těch možností tvoří. Každopádně mě to baví a je to super.

Jan Krátký

Staves s.r.o.

Stránky jsou krásné a moc hezky fungují. Odvedli jste dobrou práci.

Jitka Dostálová

Potápěči Olomouc

Obávám se, že asi nebudeme Vaší klasickou cílovkou. Vaše prezentace a schopnost hledat různá řešení byla pro nás naopak velké plus.

Pavlína Gračková

Olimpex Trading s.r.o.

Dobrý den, teda já čumím a smekám, vy jste teda borci! Best work

Martin Chytrý

Ares CZ s.r.o.

V první řadě děkuji za výbornou práci! Grafika je moc hezká, překonali jste očekávání.

Renáta Venclová

Fortex Reality s.r.o.

Dobrá práce :-) Děkuji za rychlost.

Neal Mendham

Kotouč Gearboxes

Luxusní!! Díky moc jako vždy!

Jiří Mosler

Autodíly JIMO

Už, paráda, jste profici ;)

Bc. Tomáš Beníček

Akademie Alternativa s.r.o.

Už teď jsem nadšenej - je to parádička aneb jsme opravdu v dobrých rukách :)

Petr Šálek

Kamenictví

Musím vám poděkovat za stránky co jste mi před lety udělali. Přinesly mi spoustu práce a nových zákazníku, které bych jinak neměl.

Vladimír Pospěch

Rogass catering s.r.o.

Je to přesně tak, jak jsme si to představovali - jednoduché a efektivní. Děkuji za rychlost s jakou jste to zvládli.

Jan Krátký

Excalibu Army spol. s r.o.

Jinak Vám velmi děkuji za tento přístup, dál o nás takhle aktivně pečujte a navrhujte občasná zlepšení v duchu nových trendů a upozorňujte nás na chyby :-) Stránky sklízí úspěch, a to je teprve příprava.

Ctirad Sára

Tvá Láska

Rád bych vám řekl, že jsme s vašimi službami velice spokojeni a jsme rádi, že jsme se rozhodli právě pro vás. Lidé na web reagují velice pozitivně.

Přivřelová Jitka

Everlift s.r.o.

Děkuji mooooc i kolegovi, jste prostě nejlepší!

Zákazník e-shopu

Karcher Inte s.r.o.

Musím pochválit objednávkový e-shop, intuitivní rychlé ovládání i dvoufázové placení kartou bez problému. Na rozdíl od jiných eshopů je tento opravdu výjimečně dobře funkční, propracovaný a odladěný.