Auto Hlaváček a.s.

Firma AUTO Hlaváček a.s. patří mezi přední smluvní prodejce Auto Škoda působících na střední Moravě. Své komplexní služby spojené s prodejem a servisem automobilů Škoda poskytuje svým zákazníkům již od roku 1996. Snaha o neustálé uspokojování potřeb zákazníků a zkvalitnění poskytovaných služeb vedla k postupnému rozšiřování firmy, která sídlí v Olomouci v nově vybudovaném autosalonu s nejmodernějším vybavením, včetně karosárny a nové autolakovny.

Dalšími provozovnami firmy AUTO Hlaváček a. s. jsou Litovel, Zábřeh na Moravě a provozovna Litomyšl. Profesionální přístup vyškolených pracovníků na jednotlivých provozovnách zajišťuje zákazníkům, kteří vždy byli v popředí našeho zájmu, společně s nejmodernějším technickým vybavení, komplexní služby spojené s prodejem a servisem automobilů Škoda. Od října roku 2005 rozšířila firma AUTO Hlaváček a.s. prodej automobilů o značku KIA MOTORS, kde nabízí kompletní modelovou řadu vozů KIA, včetně servisních služeb a o servis užitkových vozů Volkswagen.

Firma AUTO Hlaváček a.s. má pro prodej a servis zavedený sytém zabezpečení jakosti ISO 9001:2000. Získáním tohoto certifikátu se firma AUTO Hlaváček a.s. zavázala k neustálému zvyšování úrovně poskytovaných služeb a dodržování požadovaných norem.


Naše služby

  • Správa a údržba internetových prezentací
  • Automatický import vozů z databáze TIPCARS.CZ
  • Tvorba a vývoj internetového obchodu s příslušenstvím a náhradními díly
  • Tvorba a vývoj internetového obchodu s pneumatikami
  • Tvorba flash bannerů a internetové grafiky

Více informací najdete v sekci reference.

Orbinet.cz Orbinet.cz
+420 587 433 333 | +420 608 402 045